Hakkımızda

Kıyı Restaurant

Hikayemiz

Topraklarımızın içinde gizli kalmış aromaları ve dilden dile aktarılmış tarifleri müşterilerimizle buluşturmak ideali her gün yeni bir keşfe ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Kültürel bir zenginliğe sahip olan coğrafyamızdaki tüm geleneklerin gelecek nesillere miras kalmasını istiyoruz. Anadolu’nun lezzet mirasına sahip çıkıyor, engin bilgilere ulaşmak için çok çalışıyoruz. Fırat'ın mavisi ile yeşilin birleştiği noktada, güneşin doğuşunun ve batışının en güzel seyir noktasından sizlere merhaba diyen Kıyı Restaurant'ta manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız.

Anadolu'nun

Lezzet Mirası

Kültürel bir zenginliğe sahip olan coğrafyamızdaki tüm geleneklerin gelecek nesillere miras kalmasını istiyoruz. Anadolu’nun lezzet mirasına sahip çıkıyor, engin bilgilere ulaşmak için çok çalışıyoruz.

IMG-OUR
IMG-OUR
Romantik

Restaurant

Fırat kıyısın'da romantik atmosferinde sevgiliniz ve eşinizle su sesi eşliğinde keyifli bir yemek yiyebilir, diğer çiftlerimiz gibi sizler de evlilik teklifinizi Kıyı Restaurant’da yapabilirsiniz. Damak zevkinize hitap edecek, dünyanın en iyi şaraplarını içeren menümüzden 2 kadeh sipariş ederek mutluluğunuza kadeh kaldırabilirsiniz.

Rezervasyon 0414 661 01 17